Hakem adayları, Yüzme Aday Hakemlik Kursu'na katıldı.
 

Türkiye Yüzme Federasyonu‘nun 25-28 Ocak tarihleri arasında açmış olduğu Yüzme Aday Hakemlik Kursu, federasyondan gelen aynı zamanda Ulusal Hakem olan eğitmenler Mehmet Çoban ve Ergun Savan tarafından düzenlendi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Türkiye Yüzme Federasyonu'nun 25-28 Ocak tarihleri arasında açmış olduğu Yüzme Aday Hakemlik Kursu, federasyondan gelen aynı zamanda Ulusal Hakem olan eğitmenler Mehmet Çoban ve Ergun Savan tarafından düzenlendi.
Haber Süleymanpaşa 29 Ocak 2018 'te güncellendi. 410 defa okundu.


Tekirdağ Süleymanpaşa Gençlik Merkezinde 4 gün boyunca devam eden kursa, 36 kişinin katıldığı bildirildi. Aday hakemler eğitim sürecinden sonra yazılı sınava girerken, sonrasında da mülakata alındılar. Mülakatta başarılı olanlar, aday hakemliğe ilk adımı atmış olacaklar.

Tekirdağ Yüzme İl Temsilcisi Özcan Çakmak yaptığı bilgilendirmede, Tekirdağ'ın gerekli olan Yüzme Hakem kadrosunu genişletmek için bu kursu açtıklarını söyledi. Çakmak, "Bundan sonra başarılı olan yüzme hakemi arkadaşlarımız ve mevcut yüzme hakem kadromuzla çok daha başarılı çalışmalar içerisinde bulunacağımıza inanıyorum'' dedi.

Yüzme Aday Hakemlik Kursuna Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap, ziyarette bulundu. Kasap, yüzme sporunun Tekirdağ'da hızla geliştiğini, bu sporun sporcular, antrenörler, hakemler ve veliler ile bir bütün olduğunu dile getirdi.

Şube Müdürü Kasap, "Aday yüzme hakemlerine, yüzme sporunda önümüzdeki yıllarda gerek kariyerlerini geliştirmeleri açısından gerek Tekirdağımızın yüzme sporunda gelişmesi açısından önemli görevler düşeceğine inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum" sözleriyle iyi dileklerde bulundu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org