Eğer destek verirsek Tekirdağspor şampiyonluklara gider

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Haber Gündem 25 Temmuz 2018 'te güncellendi. 1244 defa okundu.


Tekirdağspor’un olağan üstü genel kurulunda Osman Kurt, başkan seçildi

“TABAN BİZE DESTEK VERSİN”

Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ’ın spor tesisi ve saha ihtiyacı olduğuna dikkat çekerek; “Tekirdağ artık bir Büyükşehir’dir. Bir çok spor kulübümüzün spor tesisine ve sahalara ihtiyacı var. Samsun’da bir çok spor tesisini görebiliyorsak biz bunu neden Tekirdağ’da görmeyelim diyoruz. Sizlerden destek istiyoruz. Sizler tabandan bizlere destek olun, bizde Ankara’da sizin sesiniz olarak tesislere el atalım” dedi.

“HİZMET ETMEK BOYNUMUN BORCUDUR”

Tekirdağspor’un yeni başkanı Osman Kurt ise, daha önce Tekirdağspor’da futbol oynadığını ve bu takıma sahip çıkmanın borç olduğunu ifade ederek; “Pazartesi günü bana gelen bir telefonla başkan adayı oldum. Bu takımın formasını giydiğim takıma hizmet etmek boynumun borcudur. Kamuoyunun da desteğini alarak bismillah dedik. İşimizin çok zor olduğunu biliyoruz. Görüştüğümüz Millettekileri ve oda Başkanları bize destek vereceklerini söylediler. Hep birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Tekirdağspor’un olağan üstü genel kurulu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve az sayıda kongre üyesi katıldı.
Kongrenin Divan Başkanlığını Ercan Geyik, Katip üyeliklerini ise Hüseyin Gençdal ve Etem Arıtepe yaptı.

Kongrede konuşan Tekirdağspor’un 48. dönem başkanı Salih Canikli, Tekirdağspor’un başarısı için mücadele ettiklerini söyledi.
Kendi başkanlığı döneminde yalnız bırakıldığını belirten Canikli, şunları kaydetti; “ Kimseye kırgın değilim. Ama doğru ama yanlış bir şeyler yapmaya çalıştık. Belediyemiz ve iş adamlarımız yardımcı olmamış olabilir ama koca şehirde bir SMS kampanyası başlattık. Bu SMS kampanyasından 5 bin 350 TL para toplandı. Böyle taraftarı olan bir şehirde başkanlık yapmak gerçekten çok zor. Yönetim tarafından da çok yalnız kaldığımı hissediyorum. Aday çıkmasa ben devam edeceğimi söylemiştim. Tekirdağ’da bir aday çıktığı için Osman Kurt’u tebrik ediyorum. Ben mentel olarak yoruldum. Bundan sonra gelecek olan yönetime bundan sonra maddi ve manevi olarak arkasında olacağımı taaddüt ediyorum. Şimdiden yen yönetime başarılar diliyorum”

“SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ”

Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ise Tekirdağspor’u Süper ligde görmek istediklerini ancak bunun için herkesin kenetlenmesi gerektiğine vurgu yaparak sözlerini şöyle sürdürdü; “ Biz geçmişte vardık, şimdi de buradayız, gelecekte de olacağız. Tekirdağspor’u ve sarsı siyah renkleri seviyoruz. Yıllardır bu renklere destek olmak için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bundan sonraki süreçte de göstereceğimizi bilmenizi isterim. Bu salonların bizi almamasın isterdik. İnşallah yeni yönetim ile beraber bir ateş yakmış oluruz. Tekirdağspor’un gönlümüzde görmek istediğimiz Süper Ligde görmek istiyoruz. Bu düşüncelerle hedefe kitlenmenizi tavsiye ediyorum. Bundan sonra Tekirdağspor’un alt yapı ve spor kompleksi yapılması için elimizden ne gerekiyorsa yapılması için takipçisi olacağız. Tekirdağspor için Tüm Milletvekillerinin masada olmalarını temenni ediyorum. Öncelikle stada ve tesise ihtiyacımız var. Tekirdağ artık bir Büyükşehir’dir. Bir çok spor kulübümüzün spor tesisine ve sahalara ihtiyacı var. Samsun’da bir çok spor tesisini görebiliyorsak biz bunu neden Tekirdağ’da görmeyelim diyoruz. Sizlerden destek istiyoruz. Sizler tabandan bizlere destek olun, bizde Ankara’da sizin sesiniz olarak tesislere el atalım”

“HEP BİRLİKTE BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Tekirdağspor’un Yeni Başkanı Osman Kurt ise Tekirdağspor’un kenetlenerek başarıyı yakalayacağını ifade ederek; sözlerimi şöyle sürdürdü;”

Tekirdağspor daha önce birçok kongre yaşadı. Şu anda zor durumdayız ve sayımızı hep beraber görüyoruz. Tekirdağspor bir şehir takımıydı. Tekirdağspor Büyükşehir oldu. Tekirdağspor 1967 yılında Fethi Mahramlı kurucu başkanlığından başlayan son başkanımız Salih Canikli ile devam eden süre içersinde bugüne kadar geldik. Her zaman bir araya geldiğimiz, her zaman konuştuğumuz ve kendini çok sevdiğim Canikli’ye verdiği emeklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Eleştirilerimizi biraz mantıklı ve düşünerek yapalım. Tekirdağspor’un durumu, önümüzdeki süreç, gelen destekler ve destekler belli. Eğer destek verirsek Tekirdağspor şampiyonluklara gider. Eleştirilerimizde daha dikkatli olalım. Çünkü Tekirdağ bizim Tekirdağımız. Tekirdağspor hiçbir zaman tek bir kişiye kalmaz. Tekirdağspor Salih Canikli gibi bir kişiye kaldığı zaman kendinsin de dediği gibi yorulur. Bundan sonraki süreçte neler yapılması gerektiği konusunda neler yapılabilir bunları tartışacağız. Tekirdağspor 1967 yılında kuruldu. Salih Canikli Tekirdağspor’un 48. başkanlığını yaptı. Ben Tekirdağspor’un 49. başkanı oldum. 51 yılda Tekirdağspor’ her yılda 1 başkan değişmiş. Ortalama her yılda 1 başkan değişirse Tekirdağspor’un durumu hüsrandır. Bu yüzden istikrar ve verimlik olmaz. Tekirdağspor 51. yılını yaşarken üye sayısı 279 da kalmış. Biz yönetim listesi yaparken bile zorlandık. Biz üye konusunun azlığı konusunda hatamızı arayalım. Buna göre yol haritamızı doğru çizelim”

“ANİ KARAR VERDİM”

Adaylık için ani bir karar verdiğini ifade eden Kurt; “Pazartesi günü bana gelen bir telefonla başkan adayı oldum. Bu takımın formasını giydiğim takıma hizmet etmek boynumun borcudur. Kamuoyunun da desteğini alarak bismillah dedik. İşimizin çok zor olduğunu biliyoruz. Görüştüğümüz Millettekileri ve oda Başkanları bize destek vereceklerini söylediler. Hep birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Tek liste olarak seçime giren kongrede Osman Kurt, oy biriliği ile Tekirdağspor’un 49. başkanı seçildi.
Tekirdağspor’un yönetiminde şu isimler yer aldı.,

TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 21.07.2018 TARİHLİ OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI
YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ
1) OSMAN KURT
2) AHMET BİLER
3) İSMET TANRISEVER
4) FAHRETTİN ÖZZADE
5) ERCAN KISA
6) SEVİLAY BOZDOĞAN
7) MELEK GÖKTAŞ
8) ATILGAN ALKIRAN
9) ERSAN ÖZCAN
10) UĞUR IŞIK
11) CAFER ÇETİN
12) ERCAN GEYİK
13) KÜÇÜK SAMİ KIR
14) KEMAL TOPUZLAR
15) ETHEM ARITEPE

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
1) ŞERİF DIRAK
2) TURGUT ÜNSAL
3) ÖZAY CEYLAN
4) LÜTFÜ DÖKMEN
5) KURTULUŞ ÜSTBAŞ
6) MERT CAN CANİKLİ
7) ŞAHİN UMUR
8) ÇETİN ASAMAZ
9) FATİH İNCE
10) MEHMET EMİN TAVŞAN
11) ARİF CENK ERENSOY
12) AHMET GÜRSU ÜSTÜN
13) CAVİT KILDIRAN
14) EKREM DAŞDAN
15) KAMİL ÖZER

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ
1) ŞENOL CEYLAN
2) ZAFER ÖGATLAR
3) ZAFER İNANDILAR

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ
1) RAMAZAN ARIKÖK
2) İBRAHİM TEZEREN
3) TUNCAY KÜÇÜKYORULMAZ

A.S.K.F. ASİL DELEGELERİ
1) YILDIRIM ORHAN ÇEBİ
2) İSMET TEBEROĞLU
3) NEDİM KUVAT

A.S.K.F. YEDEK DELEGELERİ

1) ÖZKAN SOBACIOĞLU
2) MEHMET KARA
3) MURAT UYSAL

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org