Ulusal Trakya Açık İkili Briç Şampiyonası Çorlu´da Yapıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Ulusal Trakya Açık İkili Briç Şampiyonası Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlendi. İki gün süren şampiyonaya 23 farklı şehirden 270 sporcu katıldı.
Haber Çorlu 10 Mayıs 2018 'te güncellendi. 1252 defa okundu.


B Final grubunda 72 sporcu karşı karşıya gelirken müsabakalar sonucunda Çetin Başbağ ve Nurullah Öztürk (Tekirdağ) birinci, Ayhan Soy (Ankara) ile İlhan Topkaya (İzmir) ikinci ve Mehmet Öner ile Ünselalp Ünlüoğlu (Kocaeli) üçüncü oldular.

Turnuvada final etabında 52 çift mücadele etti ve ikinci seansta Süleyman Kolata ile Levent İmamoğlu (İstanbul) çifti birinciliği, Okay Gür ile Gökhan Yılmaz (İstanbul) çifti ikinciliği ve Mehmet Sarıklıoğlu ile Ahmet Çelik (İstanbul) çifti üçüncülüğü elde ettiler.

Turnuvaya katkılarından ötürü Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Serhad Çatalkaya'ya Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nafiz Zorlu tarafından teşekkür plaketi takdim edilirken Çatalkaya yaptığı konuşmada, "Yarışmaya katılan tüm oyuncularımızı tebrik ediyor, turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen hakemlerimize, tüm görevli arkadaşlarımıza ve bu güzel turnuvanın gerçekleşmesini sağlayan Trakya Bölgesi’nin briç yönetici ve sporcularına teşekkür ediyoruz." sözlerine yer verdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org