Türkiye Şampiyonasında Tekirdağ’ı Temsil Edecek

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Muratlı’da gerçekleştirilen Taekwondo Gençler ve Büyükler Tekirdağ il seçmelerinde Çerkezköy Elit Spor Kulübü gençlerde 63 kilogramda Muammer Uzun birinci, gençler 51 kilogramda Emrullah Saygı ikinci olarak Tekirdağ’ı 18-23 Ocak 2020 tarihleri arasında, Ankara"da düzenlenecek Gençler Taekwondo Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı.
Haber Çerkezköy 2 Ocak 2020 'te güncellendi. 918 defa okundu.


Beş yıldır Kızılpınar mahallesinde faaliyet gösterdiklerini kaydeden Çerkezköy Elit Spor Kulübü Antrenörü Mehmet Uzun “Kulüp olarak Kızılpınar mahallesinde 2015 yılından bu yana Taekwondo, Kick Boks, Vücut Geliştirme  olarak hizmet vermekteyiz. Taekwondo siyah kuşak 4’ten 3.kademe kıdemli antrenörlük, Kickboks siyah kuşak 2. 2.kademe antrenörlük, vücut geliştirme fitness ikinci kademe antrenörlüğe sahip bir antrenör olarak hizmet verdiğimiz tüm branşlarda resmi ve vizeli antrenör olarak hizmet veriyoruz.  Sporcu hangi branşı yapıyorsa, lisansı için, gerekli evrakları talep ederek, ilçe spor müdürlüğünden, bizzat ben kendim, benim kulübümden çıkartıyorum. Kulübümüzde olmayan branşta, kimseye eğitim vermem, başka bir kulüpten de kuşak verme hususunda yardım almam” dedi.

 

“VATAN, MİLLET, DEVLET,BAYRAK SEVGİMİZ ÖNDE GELİR”

 

Kızılpınar mahallesinde sporu ve faydalarını yaymak için Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi destekli okullarda ücretsiz taekwondo kursları açtıklarını kaydeden Uzun “ Bölge olarak insanların, gerek çalışma şartları, gerek maddi sıkıntılardan dolayı, gerekse sporun faydası ve ilerdeki yararlarını çok az veya hiç bilmediklerinden dolayı, bazı sıkıntılar yaşadık. Lakin çağımız iletişim olanakları, velilerin de gittikçe bilinçlenmesiyle, insanlar daha da aydınlanmaya başladı. Bizi diğer spor salonlarından ayıran en önemli özelliğimiz ise, mutlak surette saygı, sevgi, mutlak itaat ve disiplin ve her şeyden önce Vatan, Millet, Devlet, Bayrak sevgimiz önde gelir. Başarı ise zaten sonradan gelir. Kulübümüzün en büyük özelliği, gelen sporcunun öncelikle hedefleri belirlenir, ona göre antrenman planlaması yapılır”dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org