TÜFAD 4. KURSU AÇIYOR

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Kurulduğu gününden bugüne 90 futbol adamını Tekirdağ’a kazandıran TÜFAD, 4. Kursunu açıyor. Tekirdağ futboluna 10 yıldır kattığı değerle antrenörler arasında kalite ve rekabeti getiren Türkiye Faal Antrenörler Derneği (TÜFAD) Tekirdağ Şubesi, yeni antrenörler kazandırmak için kolları sıvadı.
Haber Süleymanpaşa 26 Eylül 2019 'te güncellendi. 112 defa okundu.


Daha önce açtığı 3 kursla 90 kişiyi Tekirdağ Futboluna Antrenör olarak kazandıran TÜFAD, 6-17 Ekim tarihleri arasında 4. Kursunu açacak. Açılacak kurs için başvuran 72 arasında 30 kişi yeşil sahalara adım atacak. Kursla ilgili TÜFAD Tekirdağ Şubesinin Resmi İnternet Sitesinde açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “6-17 Ekim tarihleri arasında İlimizde düzenleyeceğimiz Grassroots C antrenörlük kursumuzu Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Bünyesindeki tesislerde yapacağımızı tarafınıza bildiririz. 6-17 Ekim 2019 tarihlerinde Üniversite bünyesinde Sosyal yaşam merkezi 2. kat eğitim dersliğinde, teorik eğitim ise 6-17 Ekim 2019 tarihlerinde Üniversite bünyesinde bulunan Statta uygulamalı eğitim olarak uygulanacaktır.”

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org