Tokoçin Güven Tazeledi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Çerkezköy 1911 Doğanspor kulübü olağanüstü toplandı. Çoğunluğun sağlandığı kongrede kulübün ismi 1911 Çerkezköyspor Kulübü olarak değiştirildi. Çoğunluğun oyunu alan mevcut Başkan Tolga Tokoçin tekrardan başkan seçildi.
Haber Çerkezköy 18 Ekim 2019 'te güncellendi. 182 defa okundu.


Çerkezköy 1911 Doğanspor Kulübü Derneği tarafından  Olağanüstü Genel Kurulu dernek merkezinde yapıldı. Olağanüstü kongreye 131 delegenin 71’i katılırken, Divan heyetine İmdat Özgör, Cevdet Aykaç ve Muzaffer Savaş seçildi.

TARAFTARIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

Açılış konuşması yapan 1911 Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Tolga Tokoçin, “Gelenlere teşekkür ediyorum. Burda bulunan bulunmayan Çerkezköy sevdalısı olan herkesin desteğini bekliyoruz. Kısa sürede takımımızı kurduk taraftarımızın desteği ile hafta sonu oynayacağımız Ortaköyspor maçı ile çıkış yakalamak istiyoruz. Bunun için desteğimize ihtiyacımız var. Onlar olmadan bu iş olmaz. İnşallah bizde güzel işler başaracağız.” dedi.

TAHMİNİ BÜTÇE AÇIKLANDI

Başkan Tokoçin’in konuşmasının ardından gündemin diğer maddesinde yer alan gelir ve gider cetvelleri görüşüldü. Divan Başkanı İmdat Özgör yaptığı bilgilendirmede tahmini gelir bütçesinin 758 bin TL tahmini giderin ise 758 bin 48 lira olduğu açıklandı. Yapılan bilgilendirmenin ardından bütçe oy birliği ile kabul edildi.

YÖNETİM YENİLENDİ

Tolga Tokoçin Başkanlığı’nda 1911 Çerkezköyspor Kulübü Derneği’nin yeni oluşan yönetim listesi şu şekilde: Tolga Tokoçin, Giray Engin Baysak, Semih Arda, Gökhan Biber, Burçin Sezer, Taylan Dilsiz, Erdem Ceylan, Yaşar Akyüzlü, İlhan Tural, Yakup Çin, Tarık Akman, Hasan Pektaş, Yusuf Furkan Tezcan, Metin Özdemir, Selim Erdeğer, Doğan Erdoğan, Orçun Yaman, Sebahattin Çolakoğlu, Murat Yiğit Arslan, Mehmet Sezer ve Erhan Camcı yer alırken; yedek listede, Cihan Alözkan, Can Gökhan Şirin, Selahattin Türlin, Cüneyt Güner, Sefer Ekizoğlu, Mustafa Sever, Ferhan Vardar, Bünyamin Avcı, Harun uyumaz, Kemal Yandal, Mehmet Ali Çolakoğlu, Orhan Aldemir, Bülent Sezgin, Bedri Beyazsu, Zikri Arıç, Aytaç Erdem, Ömer Fikri Güven, Zafer Kula, Rıdvan Küçük, Serdar Kuruoğlu ve Murat Karakaş oldu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org