TESKİ Genel Müdürlüğü bayan personeline yönelik Bowling Turnuvası düze
 

TESKİ Genel Müdürlüğü bayan personeline yönelik Bowling Turnuvası düzenlendi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

TESKİ Genel Müdürlüğü bayan personeline yönelik Bowling Turnuvası düzenlendi. TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen bowling turnuvası, YSK Alışveriş Merkezinde başladı.
Haber diğer Branşlar 24 Ocak 2018 'te güncellendi. 351 defa okundu.


Katılımcı personel arasında takımlar oluşturularak, gruplar belirlendi ve ilk maçlar yapıldı. Oldukça eğlenceli ve dostluk içerisinde geçen turnuvadan tüm personel memnun kaldı ve yeni etkinliklerde yine buluşmak istediklerini dile getirdi.

Turnuvayı organize eden ilgili birimin daire başkanı olan Sezai Yazıcı, “Yakın bir zaman önce bay personelimize yönelik Futbol Halı Saha Turnuvası düzenledik. Bu sefer de bayan personelimize yönelik Bowling Turnuvası düzenledik. Göründüğü üzere katılımcı personelimiz gayet memnun ve iş yoğunluğunun stresini atıyor. Herkes ailesiyle burada. Büyükşehir Belediyesi personelinden de misafir takımımız var" dedi.

TESKİ olarak sosyal etkinliklere önem verdiklerini vurgulayan Yazıcı, "Sonuç itibariyle bu gibi etkinlikler, personelin iş ortamındaki moral ve motivasyonunu artırıyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi olarak bu gibi etkinliklere devam edeceğiz. Bizi destekleyen TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve tüm TESKİ ailesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org