Tekirdağspor’un olağanüstü kongresi Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Tekirdağspor’un olağanüstü kongresi Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı. Divan Başkanlığını Enez Kaplan’ın yaptığı kongreye Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, TÜFAD Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu, Tekirdağspor Kulübü üyeleri ve Tekirdağspor taraftarı katıldı.
Haber Süleymanpaşa 4 Ocak 2018 'te güncellendi. 559 defa okundu.


Mevcut yönetimin bütçe programının onaylanması ardından Tekirdağspor yönetimi için seçime gidildi. Seçime tek liste giren Kenan Aydın, oy birliği ile Tekirdağspor’un yeni başkanı seçildi.

“Tesis ve yeni otobüs sözü”

Seçimin ardından bir teşekkür konuşması yapan Kenan Aydın, hedeflerinin Tekirdağspor’u gelecek sezon şampiyonluğa ulaştırmak olduğunu söyledi. Katılan herkese teşekkür eden Aydın, “Tekirdağspor’un kimsenin parasına ihtiyacı olmayacak. Tekirdağspor, kendi kendine yetebilen, mali konuda sıkıntı yaşamayan bir takım olacak. İlk iş olarak Tekirdağspor’un kaldığı yerleri Tekirdağspor’a yakışır bir şekilde düzenleyeceğiz. Ardından Tekirdağspor’a yeni bir takım otobüsü alacağız. Mevcut futbolcularımızla tek tek masaya oturup konuşacağız. Hemen ardından çok hızlı bir şekilde tesisleşmeye gideceğiz. Tekirdağspor’un geleceğini en iyi şekilde planlayacağız” dedi.

“Önümüzdeki sezon şampiyon olacağız”

Bu sezon hedeflerinin toplayabildikleri kadar çok puan toplayarak ligde kalmak olduğunu vurgulayan yeni başkan Kenan Aydın, “Tekirdağspor’un maçlarını izledim. Tekirdağspor, iyi yerleri hak ediyor. Hedefimiz bu sezon toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp Tekirdağspor’u 3. Ligde tutmak. Önümüzdeki sezon Tekirdağspor’u şampiyon yapacağız. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracağız. Hiç vakit kaybetmeden transferlere başlayacağız. Tekirdağspor’u iyi yerlerde görmeyi temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan kongrede Tekirdağspor yönetimi şu isimlerden oluştu; “Kenan Aydın, Alpay Çetin, Akın Aydın, Zeki Sezer, Salih Çakır, İsmet Gökdereli, Ekrem Ökten, Engin Yavuz, Furkan Bircan , Özkan Sobacıoğlu, Sinan Aydın, Okan Bal, Harun Balcı, Küçük Sami Kır ,Ali Kaçan”

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org