Tekirdağlı pehlivan Hüseyin Alkaya adına Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşl
 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Güreş Federasyonu‘nun işbirliğiyle, Tekirdağlı pehlivan Hüseyin Alkaya adına Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşler Turnuvası düzenlendi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Güreş Federasyonu'nun işbirliğiyle, Tekirdağlı pehlivan Hüseyin Alkaya adına Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşler Turnuvası düzenlendi. Süleymanpaşa İlçesinin İnecik Mahallesinde düzenlenen güreş turnuvasına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı, Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Haber Süleymanpaşa 25 Eylül 2017 'te güncellendi. 470 defa okundu.


BAŞKAN KADİR ALBAYRAK GÜREŞ AĞASI SEÇİLDİ

Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreş Turnuvasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak güreş ağası seçildi. Başkan Albayrak burada yaptığı konuşmada “Bu tarihi, milli, efsane güreşlerimizi devam ettirmek çok önemlidir. Böyle bir etkinlikte de ağa olmak benim için onurdur. Teşekkür ederim.” dedi. Tüm gün süren müsabakalar boyunca aralarında Kırkpınar’daki güreş müsabakasında finalde yarışan Orhan Okulu ve Şaban Yılmaz’ın da olduğu 200 pehlivan farklı kategorilerde 200 pehlivan altın kemeri alabilmek için kıyasıya mücadele etti.  

ALTIN KEMERİN SAHİNİ ALİ ALTUN

Minik 1, Minik 2, Teşvik 1, Teşvik 2 kategorilerinde mücadelelerin yaşandığı Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreş Turnuvalarında başpehlivanlık unvanını Ali Altun kazanarak Altın Kemerin sahibi oldu. Ali Altun’a Altın Kemeri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından verildi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org