Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) Başkanı Mehmet Kaya, Bölgesel Amatör Lig (BAL) sorumlusu olarak görevlendirildi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) Başkanı Mehmet Kaya, Bölgesel Amatör Lig (BAL) sorumlusu olarak görevlendirildi. Türkiye Futbol Federasyonu' nun 24.10.2017 Tarih, BAL-17/1079-8087 Sayılı yazıları ile 2017-2018 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12.Grup organizasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılmasında, TFF Amatör İşler Kurulu temsilcisi olarak Tekirdağ ASKF Genel Başkanı Mehmet Kaya ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi M. Ali Tanrıyaşükür'ün görevlendirildiği bildirildi.
Haber Süleymanpaşa 25 Ekim 2017 'te güncellendi. 547 defa okundu.


Yapılan açıklamada, "12.Grupta takımı bulunan illerimizin ASKF Yöneticileri ve BAL Denetçileri, müsabaka organizasyonu ile ilgili her türlü talep, öneri ve sorunları isimleri belirtilen grup sorumlularıyla yapacaklardır. Müsabakada görevli BAL Denetçilerinin müsabaka öncesi ve sırasında olan sorunları grup sorumlusuyla paylaşması gerekmektedir. Aynı şekilde müsabaka sonrası varsa olayları ve müsabaka sonucunu mutlaka grup sorumlusuna bildirmesi gerekmektedir. ASKF' lerimizin bu bilgilendirmeyi illerinin BAL Denetçilerine iletmesini ve takipçisi olmalarını önemle rica ederiz" denildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org