Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federesayonu, 2004 Karması oyuncu seçme
 

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federesayonu (TASKF) Başkanlığı tarafından, Tekirdağ 2004 Karması oyuncu seçmeleri yapılacak.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federesayonu (TASKF) Başkanlığı tarafından, Tekirdağ 2004 Karması oyuncu seçmeleri yapılacak. Secmelerin, 8 Ekim 2017 Pazar günü saat 09:00 da Çorlu Belediyesi Şehir Stadyumunda gercekleştirileceği kaydedildi.
Haber Süleymanpaşa 3 Ekim 2017 'te güncellendi. 485 defa okundu.


Yapılan acıklamaya göre secmelere, kulüplerle daha önceden görüşülüp belirlenen 2004 doğumlu oyuncular katılım gösterecekler.

Seçmelerde görev alacak antrenör ekibinde Şenol Doğramacı, TFF Tekirdağ Sorumlusu Okan Aydın, Tekirdağspor'dan Vedat Çolak, Kapaklı Sitespor2Dan Abdülşerif Köse, Çorluspor 1947'den Mustafa Turan, Kaleci Antrenörü Özgür Gündüzlü yer alıyor.

 Seçmeler sonucunda belirlenen 78 kişinin sayısı 22 oyuncuya indirilerek, Tekirdağ Karması oluşturulacak.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org