Malkara Belediye Akademisinin düzenlediği "Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvası,

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Malkara 14 Ağustos 2017 'te güncellendi. 592 defa okundu.


Malkara Belediye Akademisinin düzenlediği "Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvası, 11 Ağustos 2017 Cuma günü Mustafa Uysal Orta Okulu bahçesinde, Kırmızı Şeytanlar-Üçlükler Hariç 16 Sayı arasında oynanan şampiyonluk maçı ile son buldu.

"Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvasının şampiyonluk maçını, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan ve sporseverler izledi.

"Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvasının şampiyonluk maçı öncesi Yetenek Yarışması ve Üçlük Yarışması gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Yetenek Yarışmasında birinci Furkan Çetin, Üçlük Yarışmasında Ziya Topka oldu.

Oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçen final maçı sonunda Üçlükler Hariç 16 Sayı Takımı, Kırmızı Şeytanlar Takımını 16-14 yenerek şampiyon oldu.

"Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvasında gençler kategorisinde Fanatik Takımı birinci, Real Mardin Takımı ikinci oldu.

Turnuva şampiyonu Üçlükler Hariç 16 Sayı Takımının kupasını S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan verdi.

Takımını Kur Sahaya Çık" Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvasına katılan gençlere centilmenlik kupaları, Malkara Belediye Akademisinde görevli öğretmenler tarafından verildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org