Taekwondoculardan Ziyaret

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Malkara Taekwondo Spor Kulübü sporcuları, Malkara Belediye Başkan Vekili Mustafa Özer’i başkanlık makamında ziyaret etti.
Haber Malkara 22 Temmuz 2019 'te güncellendi. 179 defa okundu.


Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık’ta yer aldı.

Ziyarette Malkara Belediye Başkan Vekili Mustafa Özer; “Spora ve sporcuya her zaman destek olduk. Her alanda gençlerimize sahip çıkarak onları başarıya giden yolda destekliyoruz. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Türkiye Ümitler (21 yaş altı) Taekwondo Şampiyonasında 2.liği elde eden Milli sporcumuz Ali Bıçakçı’yı tebrik eder, turnuvaya katılan ve Malkaramızın ismini duyurmak adına mücadele eden tüm sporcularımızı da spor hayatlarında başarılar diliyorum.”  dedi. 

Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık Malkara Belediye Başkan Vekili Mustafa Özer’e vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org