Her yıl okulların açılmasına bir hafta kala sokaklara çıkılarak satran
 

Türkiye Satranç Federasyonu’nun ülke çapında düzenlediği “Sokakta Satranç Var” adlı etkinlik, Çerkezköy‘de de TSF İlçe Temsilciliği ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Türkiye Satranç Federasyonu’nun ülke çapında düzenlediği “Sokakta Satranç Var” adlı etkinlik, Çerkezköy'de de TSF İlçe Temsilciliği ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirildi. Çerkezköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy Temsilciliği, satrancı sokaklara taşıyacak olan “Sokak’ta Satranç Var” adlı proje kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda satranç severler bir araya geldi.
Haber Çerkezköy 14 Eylül 2017 'te güncellendi. 445 defa okundu.


Her yıl okulların açılmasına bir hafta kala gerçekleştirilen proje ile kentin muhtelif sokaklarına çıkılarak satranç oynanacak.

"SATRANÇSEVERLERİ DE SOKAKLARDA SATRANÇ OYNAMAYA DAVET EDİYORUZ"

Proje hakkında açıklamalarda bulunan TSF Çerkezköy Temsilcisi Remzi Yakut da, “Öncelikle satranç sporuna büyük destek veren Belediye Başkanımız Vahap Akay’a sonsuz teşekkür ediyoruz.

Federasyonumuzun ülke genelinde gerçekleştirdiği bu proje ile satrancı daha görünür hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu vesile ile kentimizdeki tüm satranç severleri de sokaklarda satranç oynamaya davet ediyoruz” dedi.

"DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK"

Sokakta Satranç Var projesi kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda satranç oynayan vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Vahap Akay ise “Satranç sporuna olan ilgiyi artırmaya yönelik hayata geçirilen proje dolayısıyla Türkiye Satranç Federasyonu’nu tebrik ediyorum” dedi.

Çerkezköy Belediyesi olarak satranç sporuna büyük önem verdiklerini kaydeden Başkanımız Akay, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da satranç sporuna desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org