Tekirdağspor Kulübü yönetimi, Tekirdağspor’a gelir kazandırmak adına SMS kampanyası başlattı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağspor Kulübü yönetimi, Tekirdağspor’a gelir kazandırmak adına SMS kampanyası başlattı. Tekirdağspor yönetimi tarafından başlatılan kampanya kapsamında her bir SMS, Tekirdağspor Kulübü’ne 5 TL katkı yapmış olacak. Dün akşam başlatılan kampanya kapsamında taraftarlar SMSlere hücum etti. Taraftarlar attıkları mesajlar ile kulübe yardım kampanyasına büyük destek verdi.
Haber Süleymanpaşa 25 Nisan 2018 'te güncellendi. 1266 defa okundu.


“Kardeşlerden de destek geldi”

Tekirdağspor Yönetimi tarafından başlatılan kampanyaya kardeş kulüp Karacabey Birlikspor’dan da destek geldi. Taraftar grupları arasında oluşan dostluk kampanyaya da yansıdı. Bazı Karacabey Birliksporlu taraftarlar atıkları SMSler ile Tekirdağspor’a destek verdi.

TEK yaz 5950’ye gönder

Başlatılan SMS kampanyası kapsamında TEK yazıp 5950’ye gönderilen her SMS, Tekirdağspor’a 5 TL bağış yapmış olacak. Kampanya Turkcell ve Vodafone hat kullanıcıları için başlamışken, Türk Telekom hat kullanıcıları için ise önümüzdeki günlerde başlayacak.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org