Satranç Türkiye Kupası Tekirdağ İl Birinciliği müsabakaları, 47 sporcunun katılımıyla Çorlu Belediyesi Eğitim ve Konferans Salonu‘nda gerçekleştirildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Satranç Türkiye Kupası Tekirdağ İl Birinciliği müsabakaları, 47 sporcunun katılımıyla Çorlu Belediyesi Eğitim ve Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Haber Çorlu 28 Aralık 2017 'te güncellendi. 430 defa okundu.


Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın açılış hamlesiyle başlayan Türkiye Kupası Tekirdağ İl Birinciliği turnuvasında Ulusal Başhakem Hakem Ebru Altıncı, İl hakemleri Ercan Ekinci, Rojhat Kayran görev yaptı.

            Yaş sınırlaması bulunmayan turnuva, baba ve oğulların yarıştığı maçlara ev sahipliği yaptı. Final müsabakalarının sonunda birinciliği Taha Mert Dönmez, ikinciliği Rafet Üregen ve üçüncülüğü ise Şahin Ergin elde etti.

            Turnuva sonunda konuşan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan satranç sporunun önemine değindi.

            Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Özel Kalem Müdürü Hakan Öztürk törende dereceye girenlere madalya ve kupalarını, küçük, genç ve büyük yaş satranç sporcularına ise günün anısına hediyeler takdim etti.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org