Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu, Malkara iİçesine bağlı Yenidibek Mahallesinde ayak izlerini bıraktı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu, Malkara iİçesine bağlı Yenidibek Mahallesinde ayak izlerini bıraktı. Öğleye doğru Yenidibek'ten başlayan doğa yürüyüşü, sağanak yağış altında zirve hatlarına kadar devam etti. Öğleden sonra Pişman Göleti yanından dönülerek başladığı noktada son buldu.
Haber Gündem 19 Şubat 2018 'te güncellendi. 645 defa okundu.


SARDOS adına bir açıklama yapan etkinlik sorumlusu Ayhan Altındiş, “Planlı faaliyetlerimizden olan bu yürüyüşümüzde sağanak yağışın süreklilik arzetmesi, ilk önce bizi iptal etmeye itse de katılımcıların yoğun istek ve yürekliliği yürüyüşü gerçekleştirmemize sebep oldu. Derelerin taştığı, geçişlerin zor olduğu, yemek molası vermeden az bir dinlenme molası ile 12 km.lik yürüyüş parkurunu tamamlayan üyelerimizi takdir etmemek elde değil. Her zaman dediğimiz gibi, fena hava şartlarına uygun malzeme ve teçhizat olduğunda her türlü faaliyet başarı ile gerçekleştirilir" dedi. 

Yenidibek'in doğa yürüyüşü açısından çok keyifli görsellere sahip parkurları içeren bir bölge olduğuna işaret eden Altındiş, "Havanın kötülüğüne rağmen barındırdığı bu güzellikler katılımcıların beğenisini kazandı. Önümüzdeki doğa yürüyüşü faaliyetlerimizde de farklı bölgelerde böyle keyifli parkurlarda ayak izlerimizi bırakmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Etkinlikleri, arzu edenler SARDOS//facebook.com ve @sardoskesan ınstagram sayfasından takip edebilir ve faaliyetlerine herkes katılabilir.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org