Ergene Benek Koleji Yıldız Erkekler Basketbol Takımı, il şampiyonu ola
 

Ergene Benek Koleji Yıldız Erkekler Basketbol Takımı, il şampiyonu olarak, büyük bir başarıya imza attı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Ergene Benek Koleji Yıldız Erkekler Basketbol Takımı, il şampiyonu olarak, büyük bir başarıya imza attı.
Haber Ergene 29 Ocak 2018 'te güncellendi. 444 defa okundu.


Yıldız Erkekler Basketbol karşılaşmalarında Tekirdağ il şampiyonluğunu elde eden Benek Koleji Erkek Basketbol Takımı, Benek Koleji Kurucu Müdürü Cemal Bitlis, eşi Dr. Emel Daşgın  Bitlis ve Takım Koçu Nurdan Bal, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’ı ziyaret etti.

Kaymakam Fatih Kızıltoprak, genç sporcuların bu başarısından büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bu başarınız önce okulunuza olduğu kadar Ergenemiz içinde büyük gurur kaynağı olmuştur. Bu başarıda emeği geçen başta koçunuz olmak üzere herkesi kutlarım.

Bundan sonra da başarılarınıza tanıklık etmek isterim” diyerek, takım oyuncularının her birini gösterdikleri üstün başarıdan dolayı tek tek kutladı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org