Potanın Perilerinden Üst Üste Dördüncü Galibiyet

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Türkiye Basketbol Federasyonu Kadın Bölgesel Ligi’nde mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı ligde yedinci hafta karşılaşmasında Karşıyaka Çarşı Kolejini konuk etti. Maç boyunca rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koyan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı karşılaşmadan da 67-55 galip ayrılarak üst üste dördüncü galibiyetini elde etti.
Haber Çerkezköy 25 Aralık 2019 'te güncellendi. 186 defa okundu.


Çorlu Spor Salonunda oynanan karşılaşmayı Haluk Yakın yönetirken, yardımcılıklarını ise Osman Yetişkin ve Barış Burak Durmuş yaptı.

MAÇA İYİ BAŞLADI

Maça iyi başlayan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı hızlı hücumlarla sayılar bulmaya çalıştı. Konuk ekip Karşıyaka Çarşı Koleji ise Çerkezköy ekibi karşısında istediği oyunu ortaya koyamadı. Karşılaşmanın ilk periyodunu Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı 16-9’luk üstünlük ile tamamladı.İlk periyodu yedi sayılık üstünlük ile tamamlayan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı ikinci periyotta da üstünlüğünü sürdürdü. Arka arkaya sayılar bulan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı bu periyodu da üstün kapatarak ilk yarıyı 33-22 üstün tamamladı.

RAHAT GALİBİYET ALDI

Karşılaşmanın ilk devresini 33-22 önde tamamlayan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı bu periyotta da rakibi Karşıyaka Çarşı Koleji karşısında hata yapmadı. Rakibinin hatalarını iyi değerlendiren Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı bu periyodu da 19-15’lik üstünlük ile önde tamamlayarak final periyoduna 15 sayılık farkla 52-37’lik üstünlük ile girdi. Son periyotta farkın vermiş olduğu rahatlıkla mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı maçta forma şansı bulamayan oyuncularına yer verdi. Bu periyotta da rakibinin kendisini yakalamasına izin vermeyen Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı karşılaşmadan da 67-55 galibiyet ile ayrıldı. Bu galibiyet ile birlikte Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı üst üste dördüncü galibiyetini elde ederek beşinci sıraya yükselip playoff için umutlandı. Karşıyaka Çarşı Koleji ise altıncı mağlubiyetini alarak 8 puanda kaldı.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org