Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan 1. ve 2. Bölge Yüzme Şampiyonası, 18-19-20 Şubat tarihlerinde Antalya‘da yapıldı.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan 1. ve 2. Bölge Yüzme Şampiyonası, 18-19-20 Şubat tarihlerinde Antalya'da yapıldı.
Haber Süleymanpaşa 23 Şubat 2018 'te güncellendi. 710 defa okundu.


81 il genelinden 96 takım katılırken İlimiz özel sporcularından Ataberk Yücel, Fatmanur Yıldırım, Berfin Gülşah Papakçı, Kürşat Tuğral, Nazire Tuğral, Ömer Erdemir, Özgür Yıldız, Emir Güzel, Leyla Dinler de şampiyona da yer aldı.

11 altın, 10 gümüş ve 4 bronz madalya'nın sahibi olan özel sporcularımızdan 6 sporcu, barajları geçerek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.

İlimizi şampiyonada en iyi şekilde temsil ederek dereceye giren özel sporcularımızdan, Türkiye Finallerinde aynı başarıyı göstermesi bekleniyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org