Okul Sporları Federasyonunun 2017-2018 yılı faaliyet programında yer alan ‘’Genç Kız-Genç Erkek Hentbol Müsabakaları" tamamlandı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Okul Sporları Federasyonunun 2017-2018 yılı faaliyet programında yer alan ‘’Genç Kız-Genç Erkek Hentbol Müsabakaları" tamamlandı. Yüksek tempolu geçen müsabakalarda, 14 erkek ve 11 kız takım olmak üzere toplamda 350 sporcu mücadele etti.
Haber Süleymanpaşa 5 Aralık 2017 'te güncellendi. 467 defa okundu.


Müsabakaların bitiminde gerçekleştirilen ödül töreninde sporculara madalya ve kupaları, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir Kardaş, Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap ve yetkililerce verildi.Müsabakada Dereceye Giren Takımlar:

KIZLAR
1-Tekirdağ Tuğlacılar Anadolu Lisesi                                                                                    2-Malkara Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi                                                                           3-Tekirdağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                    4-Ergene Velimeşe Çok Programlı Lisesi

ERKEKLER
1- Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi
2-Tekirdağ Ergene Velimeşe Çok Programlı Lisesi
3- Süleymanpaşa Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi
4-Tekirdağ Ergene Anadolu Lisesi

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org