Sezon başında Teknik Direktör Ali Nail Durmuş’un yardımcısı olara göreve başlayan ve Ali Nail Durmuş’un istifasından sonra A Takımın başına getirilen Okan Aydın, görevinden istifa etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Sezon başında Teknik Direktör Ali Nail Durmuş’un yardımcısı olara göreve başlayan ve Ali Nail Durmuş’un istifasından sonra A Takımın başına getirilen Okan Aydın, görevinden istifa etti.
Haber Süleymanpaşa 1 Mart 2018 'te güncellendi. 753 defa okundu.


Aydın 8 yıl boyunca Tekirdağspor Altyapısında başkarı ile görev yapmış, Ali Nail’in istifasından sonra takımın dağılmaması için büyük mücadele vermiş, yeni Yönetim Kurulu ile birlikte takımın sahaya çıkmasını sağlamıştı.

Aydın istifasıyla ilgili açıklama yaptı. Aydın açıklamasında Tekirdağspor’a 8 yıldır emek verdiğini ve çok zor şartlarda çalıştığını söyledi.

"TAKIMIN AYAKTA DURMASI İÇİN

ÇABA SARFETTİM"

Görev yaptığı sürece hiç yılmadan mücadele ettiğini ifade eden Aydın, şunları kaydetti: " Çok zor şartlarda işimi Altyapıda ve A Takımda en iyi şekilde yapmaya gayret ettim, gecemi gündüzüme katarak maddi beklentilerimin karşılanmamasına rağmen emek verdim. Altyapıda resmî olarak 25’in üzerinde her yaş kategorisinde İl Şampiyonlukları yaşayarak Büyük Tekirdağsporumuzu, ülkemizin her yerinde söz ettirerek manevi olarak hiç yılmadan gurur ve onurla çok çalıştım.

 

Bilindiği gibi, yardımcı hoca olarak  A Takımda sezon başı göreve başladım. Sezon ortası Antalya kampında yüzüstü bırakılmamıza rağmen, 21 gün boyunca takımımın yanında hem maddi hem manevi olarak durarak mevcut kadronun dağılmasına izin vermedim. Takımın ayakta durması ve güçlenmesi için elimden gelen çabayı sarfettim."

 

OKAN, FUTBOLCU VE TARAFTARDAN

HELALLİK İSTEDİ

 

Bunca kaos, bunca zorluğa rağmen oyuncularıyla birlikte lige galibiyet ile başladıklarını söyleyen Okan, yeni yönetimden gelen teklif ile takımı devraldığını belirtirken, "Eksiklerimizle ligin en zorlu 5 takımı ile oynayarak bugüne kadar getirdim. Ancak takım otoriteme karşı yapılan belli yanlışlardan dolayı sinerjimi kaybettim ve 'başarının ekip işi' olduğu inancıyla oluşturduğum vizyonumun, akademik kariyerimin yıpranmış olduğunu sezmekteyim. Bunun üzerine bu akşam yeni yönetim ile yaptığımız toplantıda neticesinden Tekirdağspor’da ki görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

Futbolcu kardeşlerim ve Tekirdağspor taraftarları, haklarını helal etsinler. Benden yana, hakkım varsa helal olsun. Tüm camiaya ve kendi adıma hayırlı olmasını diler başarılar dilerim" dedi.

Tekirdağspor A Takımı Antrenörlüğüne, Genel Kaptan olarak görev yapan Bülent Daşdan getirildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org