Minik Kasparovlardan Büyük Başarı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Satranç Takımı Tekirdağ’da düzenlenen İl Birinciliği Turnuvası’nda büyük bir başarıya daha imza attı.
Haber Çerkezköy 14 Aralık 2019 'te güncellendi. 330 defa okundu.


7- 8 Aralık tarihlerinde Çorlu’da 124 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Tekirdağ İl Birinciliği Turnuvası’nda Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü adına yarışan sporcularımızdan Batu Arı 10 Yaş Genel kategorisinde 1’inci olurken; Yiğit Emre İldiz aynı kategoride 4’üncü oldu. 11 Yaş Kızlar kategorisinde Ece Naz Sönmez 1’inci, Ada Çetin 4’üncü olurken; 11 Yaş Genel kategorisinde ise Yağız Efe Deniz 1’inci, Ege Yiğit Çelik de 3’üncü oldu. 14 Yaş Kızlar kategorisinde Ayşem Elif Çeliker 1’inci, 14 Yaş Genel kategorisinde ise H. Efe Gökçe 4’üncü oldu. 15 Yaş Kızlar kategorisinde Efsun Yakut 1’inci, Gülsena Duran ise 2’nci olurken; 15 Yaş Genel kategorisinde Safa Tonbul 3’üncü, Berk Altay da 5’inci oldu.

TEBRİK ETTİ

Minik kasparovları başarısından ötürü kutlayan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “ Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Satranç Takımı Antrenör ve sporcularına, kentimize yaşattıkları gururdan dolayı teşekkür ediyorum. Dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederek, spor hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org