Malkara Belediye Akademisi ilçede birlik, beraberlik ve dayanışmayı spor yoluyla sağlamak adına “Takımını Kur Sahaya Çık” Streetball Turnuvası düzenliyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Malkara 20 Temmuz 2017 'te güncellendi. 643 defa okundu.


Malkara Belediye Akademisi ilçede birlik, beraberlik ve dayanışmayı spor yoluyla sağlamak adına “Takımını Kur Sahaya Çık” Streetball Turnuvası düzenliyor.
Basketbol takımını kurarak Malkara Belediye Akademisi tarafından düzenlenen “Takımını Kur Sahaya Çık” streetball turnuvasına katılmak isteyen vatandaşların, 1 Ağustos 2017 Salı günü mesai bitimine kadar Malkara Belediye Akademisine başvurmaları gerekmektedir.
“Takımını Kur Sahaya Çık” Streetball Turnuvası 2005 – 2009 doğumlu Küçükler, 2001 – 2004 doğumlu Gençler ve 2000 ve altı doğumlu Büyükler olarak 3 kategoride yapılacak.
Turnuvaya katılacak olan takımlarda toplamda 4 kişi yer alacak olup, 3 kişi asil olarak sahada yer alırken 1 kişi yedek olarak bekleyecek.
Basket takımını kurarak streetball turnuvasına başvuracak olan vatandaşlar, Malkara Belediye Akademisinde başvuru esnasında takım isimlerini görevli personele bildirmek zorundadırlar. 
Streetball Turnuvası kapsamında turnuvaya katılan sporcular arasında 3'lük yarışması ve yetenek yarışmaları da yapılacak.
“Takımını Kur Sahaya Çık” Streetball Turnuvası müsabakaları, 7 – 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mustafa Uysal Ortaokulu basketbol sahasında yapılacak.
Turnuvanın kura çekimleri, 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de Malkara Belediye Akademisi binasında gerçekleştirilecek. 
Streetball maçları turnuvasına katılan takım sayısına göre karşılaşmaların, grup veya eleme sistemi şeklinde yapılacağı kaydedildi.

 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org