Malkara 9. Geleneksel Kurtuluş Bayramı Satranç Turnuvası Düzenlendi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Malkara Belediyesi’nin Malkara’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Malkara 9. Geleneksel Kurtuluş Bayramı Satranç Turnuvası 9 – 10 Kasım 2019 tarihinde Belediye Kapalı Düğün Salonu’nda oynanan maçlarla gerçekleştirildi.
Haber Malkara 12 Kasım 2019 'te güncellendi. 158 defa okundu.


Satrancın düşünce geliştirme yeteneğini arttıran ve bizleri hayata hazırlayan çok önemli bir spor olduğunu belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara 9. Geleneksel Kurtuluş Bayramı Satranç Turnuvasına katılan sporculara teşekkür ederek, hediye takdim edip, maçlarında başarılar diledi.

Malkara’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen satranç turnuvasına küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde toplam 90 sporcu katıldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org