Yapılan kuşak sınavı programına, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı
 

Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübü 2017 yılı 3. dönem kuşak sınavı, 20 Eylül 2017 Çarşamba günü Malkara Kültür Sarayı‘nda gerçekleştirildi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübü 2017 yılı 3. dönem kuşak sınavı, 20 Eylül 2017 Çarşamba günü Malkara Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi.
Haber Malkara 26 Eylül 2017 'te güncellendi. 531 defa okundu.


Yapılan kuşak sınavı programına, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Uslu da katıldı.

Kuşak sınavında Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübünün sporcuları beyazdan sarı, sarıdan yeşil, yeşilden mavi ve maviden kırmızı kuşaklara terfi edebilmek için öğrendikleri taekwondo tekniklerini sergilediler. Kuşak sınavları sonunda başarılı olan sporcular bir üst kuşağa geçme hakkı kazandılar.

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Uslu, kuşak sınavında başarılı olup bir üst kuşağa geçen taekwondoculara başarı sertifikalarını ve Malkara Belediyesi'nin hediyelerini takdim ederek, başarılarından dolayı tebrik etti.

Ayrıca Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Uslu, Ceylan Yapı sahibi Çağlayan Ceylan'a Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübüne desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

Kuşak sınavında Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübü Antrenörü Metin Yıldırım; “Malkara'nın adını Ulusal ve Uluslararası Taekwondo faaliyet programlarında duyurmak için Malkara 14 Kasım Spor Taekwondo Kulübü olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org