Kozyörük Mahallesi Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Malkara’ın Kozyörük Mahallesi’nde düzenlenen halı saha turnuvası sona erdi.
Haber Malkara 10 Eylül 2019 'te güncellendi. 227 defa okundu.


Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer Makara Kozyörük Halı Sahasında gerçekleştirilen Kozyörük Mahallesi Halı Saha Futbol Turnuvası Kupa törenine katıldı.

Çok sayıda sporseverin takip ettiği Közyörük Mahallesi Halı Saha Futbol Turnuvası’nın final müsabakasında Çerkezmüsellim takımı ile Şehit Yunus İşcan takımlarının karşı karşıya geldi. Nefes kesen final müsabakasında 5-2 lik skorla yenen Şehit Yunus İşcan takımı Kozyörük Mahallesi Halı Saha Futbol Turnuvasın şampiyonu oldu.

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer final müsabakasını takip ederek, turnuvaya katılan sporcuları tebrik etti.

Final müsabakası sonrası yapılan kupa töreninde Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer birinci olan Şehit Yunus İşcan takımı sporcularına şampiyonluk kupası ile madalyalarını, ise turnuvada ikinci olan takımı Çerkezmüsellim sporcularına ikincilik kupası ile madalyalarını takdim etti.

Kozyörük Mahalle Halı Saha Futbol Turnuvasında Derece Elde Eden Takımlar;

1 - Şehit Yunus İşcan (Şampiyon)

2 - Çerkezmüsellim

3 –Kozyörük Yıldız Gençlik spor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org