Kış Spor Kursları Başladı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Çerkezköy Belediyesi kış spor kursları için kayıtlar başladı. Yetkililer, halk masasına yapılacak başvurular için son günün ise 4 Ekim olduğunu ifade ettiler.
Haber Çerkezköy 25 Eylül 2019 'te güncellendi. 96 defa okundu.


Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 1. Kış Spor Kursları, 5’i yetişkin 8’i çocuklar için olmak üzere toplam 13 branşta gerçekleştirilecek.

“BİR ÇOK KURSUMUZ BULUNUYOR”

 Kış Spor Kursları için kayıtların 23 Eylül Pazartesi günü başladığını kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ile Belediyemiz Halk Masalarına başvurabilirler.Yetişkin kursları 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için verilecek.  Step-Aerobik, Pilates, Yoga, Latin Dansları ve Halk Oyunları kurslarımıza 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız katılabilirler. Çocuklarımız için vereceğimiz Masa Tenisi, Taekwondo, Güreş, Judo, Futbol, Satranç ve Basketbol kurslarına 9 – 14 yaş arası öğrencilerimiz; Okçuluk kursumuza ise ortaokul ve lise öğrencilerimiz başvurabilirler” ifadelerini kullandı.

SON GÜN 4 EKİM

Kurslarının ücretsiz olduğunu ve isteyen tüm vatandaşların kurslardan faydalanabileceğini ifade eden Başkan Akay kurslara katılım başvuruları süresinin 4 Ekim Cuma günü mesai saati sonunda sona erecektir” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org