Çerkezköy‘deki Türkiye Karate Şampiyonası‘nda, Büyükler ve Veteran karatecilerimizin mücadelesi, mutlu şekilde kürsüde bitti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Çerkezköy'deki Türkiye Karate Şampiyonası'nda, Büyükler ve Veteran karatecilerimizin mücadelesi, mutlu şekilde kürsüde bitti. 9-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Çerkezköy İlçemizin ev sahipliğini yaptığı "Büyükler ve Veteranlar Türkiye Karate Şampiyonası"na, 30 ilden 700’e yakın sporcu katıldı.
Haber Çerkezköy 15 Kasım 2017 'te güncellendi. 466 defa okundu.


Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakada Tekirdağ'ı temsil eden karatecilerimiz, kürsüye çıkmak için rakiplerine karşı üstün bir performans segilediler.  

Rakipleri karşısında üstünlük sağlayan +84 kg'da Alperen Doğan Türkiye Şampiyonu olurken, 75kg'da İsmail Hakkı Özbay, Büyük Erkekler Kata dalında Sabri Kıroğlu Türkiye üçüncüsü oldu.Veteranlar kategorisinde de 35-40 yaş Kata dalında Murat Kıroğlu Türkiye ikincisi olarak mücadeleyi tamamladı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org