Kapaklı Belediyesi olarak düzenlenen, Yaz Spor Okulları, 2 Temmuz Pazartesi günü açılış töreni ile eğitime başladı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Gündem 4 Temmuz 2018 'te güncellendi. 1122 defa okundu.


“1204 ÖĞRENCİMİZ DERS ALACAK”

Kapaklı Belediyesi önünde gerçekleştirilen açılış törenine, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, antrenörler, yaz spor okullarına kaydı yapılan öğrenciler ve velileri katıldı. Kurslara 834 öğrenci yüzme, 107 öğrenci basketbol, 50 öğrenci voleybol, 44 öğrenci masa tenisi, 99 öğrenci kick-boks, 52 öğrenci satranç ve 18 öğrenci taekwondo  olmak üzere 1204 öğrenci ders alacak.

“ÇOCUKLARIMIZIN SPORA YÖNLENDİRİLMESİYLE GÜZEL BİR TABLO OLUŞTU”


Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın spora yönlendirilmesiyle, gerçekten güzel bir tablo oluşturulduğunu görüyorum. Çocuklarımızın çok küçük yaştan itibaren spor yapmaya başlamaları ve yaz tatillerini spor yaparak geçirmeleri gerçekten çok önemli. Çocuklarımızın yaz spor okullarında, kendi branşlarında her biri uzman, akademik eğitim almış olan antrenörlerimizden ders almalarıyla, sporla dolu güzel bir yaz geçireceklerine inanıyorum. Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu tip faaliyetlerimiz artarak devam edecek" dedi.

“YAPILAN HER ŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN”

Yaz spor okullarının geleneksel hale getirildiğini ve ücretsiz olarak yapıldığını vurgulayan Mandalı, “Bu yıl 1204 çocuğumuza spor yapma olanağı sağlamış oluyoruz. Kapaklı Belediyesi 7 branşta faaliyetini sürdürmekte ve her geçen gün sayımız artmaktadır. Çalışan arkadaşlarımızla, büyük bir gayret içerisinde, çocuklarımıza, gençlerimize ve yetişkinlerimize spor hizmeti vermekteyiz. Bu yıl yaz spor okullarımıza büyük talep oldu. 500-600 öğrenci kadar talep olacağını düşünürken, 1204 talep geldi. Bu kadar talep olması bizleri sevindirdi. Yapılan her şey gençlerimiz için onlar bizim geleceğimizin umutlarıdır.“ dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org