Judocularımız, Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarındaki performanslarıyla yarı finallere kalarak, yeni bir başarıya imza attı.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Judocularımız, Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarındaki performanslarıyla yarı finallere kalarak, yeni bir başarıya imza attı.
Haber diğer Branşlar 26 Şubat 2018 'te güncellendi. 659 defa okundu.


Türkiye Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan "Anadolu Yıldızlar Ligi Judo" müsabakaları, 24-25 Şubat tarihlerinde Edirne'de gerçekleştirildi.

Müsabakaya katılan İlimiz sporcularından +70 kg'da Cemre Yaren Polat ve 46 kg'da Yusuf Eren Bozyuruk 1.liği, 30 kg'da Enes Kaya 2.liği, 42 kg'da Emir Akar, 73 kg'da Fadıl Sayın 3.lüğü elde etmeyi başararak yarı finallere gitmeye hak kazandı.

Dereceye giren sporcularımızın,yarı finallerde de aynı başarıyı göstermesi bekleniyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org