Müsabakalara 71 satranç takımından 400 sporcu katılıyor

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağ, 'akıl küpleri'nin okullararası satranç grup yarışmalarına ev sahipliği yapıyor. Türkiye Satranç Federasyonunun 2017-2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan "Okullararası Küçükler, Yıldızlar, Gençler Satranç Grup Yarışmaları" başladı.
Haber Malkara 30 Mart 2018 'te güncellendi. 1111 defa okundu.


Müsabakalar 29 Mart -1 Nisan tarihleri arasında Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonunda yapılmakta olup, yarışmalara katılan 71 satranç takımdan 400 sporcu grup şampiyonluğunda  dereceye girmek için mücadele edecek.

Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde yarışacak sporcular arasındaki mücadelelerin, heyecanlı geçmesi bekleniyor.

Kategorilerinde dereceye girmeyi başaran satranç sporcuları, Türk,ye şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org