Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, gençlere imkan sağlı
 

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, yaz sezonunda olduğu gibi bu kez de Kış Spor Okullarında da gençlere imkan sağlıyor.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, yaz sezonunda olduğu gibi bu kez de Kış Spor Okullarında da gençlere imkan sağlıyor.Ata sporlarımızdan biri olan Okçuluk sporu, ilimizde gençler tarafından ilgi odağı oldu.
Haber Süleymanpaşa 4 Ekim 2017 'te güncellendi. 460 defa okundu.


Hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini destekleyen bu spor branşı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri Aysel Baabagür gözetiminde Merkez Gençlik Merkezinde çalışmalarına devam ediyor.

Kış dönemi programı performans grupları, hafta sonları (Cumartesi, Pazar)10:30-12:00 ve 12:30-14:00 saatleri arasında 9-14 yaş olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org