Ergene Velimeşespor’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Ergene Velimeşespor Kulübü, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.
Haber Ergene 19 Eylül 2019 'te güncellendi. 104 defa okundu.


Ligin 3. haftasında Ankara deplasmanına giden Ergene Velimeşespor, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ergene Velimeşespor forması ve Ergene Belediyesi kahve fincanı takımı hediye edildi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ergene Belediyesinin çalışmaları ve Ergene Velimeşespor hakkında bilgiler verirken, ayrıca kendilerini misafir ettikleri için Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerini de iletti.

Ergene Belediye Başkanını ve Ergene Velimeşespor Kulübünü misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türkiye’de ki futbol severler gibi bende Ergene Velimeşespor’u yakından takip ediyorum. Başta Tekirdağ’ımız olmak üzere Ergene’mizi de Ülkemizin farklı bölgelerinde gururla temsil eden Ergene Velimeşesporumuzu eminim Belediye Başkanı, Kulüp Başkanı, Teknik heyet ve oyuncuları ile birlikte ilerleyen dönemlerde daha üst liglerde göreceğiz. Ergene Velimeşespor’a mücadele ettiği 2.ligde başarılar diliyorum” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in de Ergene’de yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşıladığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yeni kurulan bir Belediye olmasına rağmen Ergene Belediyesi Türkiye’de ki birçok Belediyenin önüne geçti. Örnek gösterilecek belediyeler arasında olan Ergene Belediyesinin bu başarısından dolayı Başkanımız Rasim Yüksel’e ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org