‘Engelleri Sporla Aşıyoruz’

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi ve Çerkezköy Sağılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ni ziyaret ederek, kentimizdeki engelli vatandaşların spor yapmalarına imkan sağlamak adına dernek yönetimleri ile fikir alışverişinde bulundu.
Haber Çerkezköy 28 Aralık 2019 'te güncellendi. 318 defa okundu.


Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, kulüp yöneticileri Beytullah Coşkun ve Ahmet Sarı ile birlikte ilk olarak Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret etti. Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü yönetimi, burada TSD Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar ve yönetimi tarafından karşılandı. Amaçlarının kentimizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın aktif olarak spor yapmalarına imkan sağlamak olduğunu kaydeden Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, “Biz Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde sizlerle istişare ederek belirleyeceğimiz spor dallarında engelli vatandaşlarımız için branşlar açmak istiyoruz” dedi.   

“BAŞKANIMIZ AKAY’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSD Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar, “Çok anlamlı bir proje olacağına inanıyorum. Bu konuda üyelerimiz ile tek tek irtibata geçip, kimlerin hangi spor alanlarında başarılı olabileceklerini tespit edip, ona göre Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü bünyesinde branşlar açılmasını talep edebiliriz. Sizleri bu anlamlı çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Bu vesile ile bugüne kadar bizlerden hiçbir desteğini esiremeyen Belediye Başkanımız Vahap Akay’a da tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.   

“KULÜBÜMÜZ 9 FARKLI BRANŞTA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR”

   Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz ve yönetimi daha sonra Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ni ziyaret etti. Yılmaz ve yönetimi burada dernek başkanı Koray Malkoç ve yönetimi tarafından karşılandı. Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü’nün aktif olarak 9 farklı branşta sportif faaliyetlerini sürdürdüğünü kaydeden Şahin Yılmaz, “Kulübümüz bünyesinde kentimizdeki engelli vatandaşlarımız için de branşlar açmak istiyoruz. Bunun için sizlerle fikir alışverişinde bulunmak istedik” dedi.

“BİRÇOK LİSANSLI SPORCUMUZ VAR”

   Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Koray Malkoç, “Derneğimiz bünyesinde birçok lisanslı sporcumuz var. Bu arkadaşlarımızın aktif olarak spor yapma imkanı bulacak olmaları bizleri çok mutlu etti. Bu vesile ile bu anlamlı çalışmalarınızdan dolayı Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay ve Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü yönetimimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org