Diğer Belediyeler gibi, siz de Tekirdağspor’a sahip çıkabilirsiniz.
 

"Son bir kez daha Büyükşehir Belediyesine sesleniyoruz. Diğer belediyeler nasıl şehirlerindeki takımlara sahip çıkıyorsa, siz de Tekirdağspor’a sahip çıkabilirsiniz”

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Başbakan Binalı Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan AK Parti Tekirdağ 6. Olağan Kongresinde Genel Merkezin onayıyla İl Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı.
Haber Süleymanpaşa 16 Ocak 2018 'te güncellendi. 428 defa okundu.


Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gündeme dair konuları değerlendiren Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Tekirdağspor’a yardım edecek imkanının bulunduğunu ve gerekirse AK Parti olarak Tekirdağspor için ellerinden gelen yardımı yapmaya hazır olduklarını belirtti.

BALTOK BALIKESİR ÖRNEĞİ

Belediyelerin bölgelerindeki takımlara gerektiğinde destek verdiklerini belirten Yüksel, konuyla ilgili Balıkesir örneğini verdi. Yüksel,"Tekirdağspor, şehrimizin güzide kulüplerinden bir tanesi. Ama Tekirdağ’ın ismiyle özdeşleştiği için Tekirdağspor bu şehrin en değerli takımı. Şimdi sizlere bir haber okuyacağım. Balıkesir’den örnek vereceğim. Bu konu Büyükşehir Belediyesini ve diğer belediyelerin el atması gereken en önemli konulardan biri. 

Balıkesirspor, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki şirketlerinden Balıkesir Toplu Konut A.Ş. BALTOK ve BALPARK ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Ve takımın isim sponsoru BALTOK oldu. Sponsorluktan Balıkesirspor, yanlış hatırlamıyorsam 7 milyon TL civarı bir gelir elde etti. Demek oluyor ki istendiği zaman, spor kulüplerine istendiği şekilde yardım edilebiliyormuş.

Biz buradan, son bir kez daha sizlerin aracılığınızla Büyükşehir Belediyesine sesleniyoruz. Diğer belediyeler nasıl şehirlerindeki takımlara sahip çıkıyorsa, siz de Tekirdağspor’a sahip çıkabilirsiniz” şeklinde konuştu.

“AK PARTİ OLARAK HAZIRIZ”

Konuyu meclis gündemine taşıyacaklarını ve Belediye Meclisine önerge vereceklerini vurgulayan Yüksel,, konuyla ilgili şunları kaydetti: “Sadece Tekirdağspor olarak düşünmeyin. Çerkezköy, Kapaklı, Hayrabolu, bütün ilçelerimizde bulunan takımlar iddialılar. Gençlerimizi yetiştirmeye çalışıyorlar. Gerekirse biz de AK Parti olarak bu konuda yardımcı olmaya ve Belediye Meclisi’ne önergeyi biz vermeye hazırız.

Biz, bu konunun altından kalkabilecek bir şehiriz. Büyükşehir Belediyesinin bütçeside uygundur. 1 katrilyonluk bir bütçeden bahsediyoruz. Konuyla ilgili çalışmalarımız devam edecek.“

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org