Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası‘na 2 sporcu ile katılan Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK), minderden bronz madalya ile döndü.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası'na 2 sporcu ile katılan Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK), minderden bronz madalya ile döndü.
Haber Çorlu 23 Şubat 2018 'te güncellendi. 574 defa okundu.


Türkiye Güreş Federasyonu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından Süleymanpaşa İsmet İnönü Spor Salonunda düzenlen Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası sona erdi.

İki gün süren şampiyonada 25 hakemin görev aldığı 26 ilden 40 takım 50 antrenör ve 198 sporcu 10 farklı sıklette mücadele etti. İlk gün düzenlenen eleme ve yarı final müsabakalarının ardından şampiyonanın son gününde final müsabakaları gerçekleştirildi. Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nü (ÇBSK) minderde Esma Akkaya (47) ve Kader Tekin'in (73) temsil etti. Tekin ilk gün müsabakalarında 6. sırada yer alarak final müsabakalarına katılamadı.

İkinci gün düzenlenen final müsabakaları sonunda, ÇBSK güreşçisi Esma Akkaya 46 kg'da Türkiye Üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Akkaya, 7-8 Mart 2018 tarihlerinde Edirne'de düzenlenecek olan Milli Takım Kampı'na katılmaya hak kazanırken, önümüzdeki aylarda Gebze'de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Zafer Turnuvası'na katılacak.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org