Tribün dostluğu için Tavla Turnuvası düzenleniyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Çorlu Beşiktaşlılar Derneği, tüm futbol kulübü taraftarlarına ve Çorlu halkının katılımına açık tavla turnuvası düzenliyor.
Haber Çorlu 9 Ocak 2018 'te güncellendi. 483 defa okundu.


Çorlu Beşiktaşlılar Derneği, çeşitli dernek üyelerini bir araya getirmek, üyeler arasındaki kaynaşmayı artırmak ve Çorlu'da sportmenlik ruhunu, taraftarlar arasındaki dayanışmayı arttırmak için 9-19 Ocak tarihleri arasında toplam 10 gün sürecek tavla turnuvası düzenliyor. Turnuvanın finali 19 Ocak Cuma günü yapılacak ve kazananlara çeşitli hediyeler verilecek.

Çorlu Beşiktaşlılar Derneği tarafından dernek merkezinde yapılacak turnuva, herkesin katılımına açık olacak.

Dostluk maçı çağrısı

Çorlu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Akın Yılmaz, turnuvayı gerek üyeler arasındaki kaynaşmayı arttırmak ve üyelerin birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak gerekse de Çorlu'daki futbolseverleri bir araya getirmek için düzenlediklerini belirtti.

Yılmaz, "Tribün şiddetinin önüne geçmek için taraftarların birbirlerini tanıması ve dayanışma içinde olması için bu yıl ilk kez olarak tavla turnuvası düzenlemeye karar verdik. Bu turnuvayı ileriki yıllar için geleneksel hale getirmek istiyoruz. Eğer kabul ederlerse Çorlu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ile Galatasaraylılar Derneği başkanlarımızla da dostluk maçı yapmayı arzu ediyorum" dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org