Çanakkale Belediyespor’dan Zafer Turnuvasında Büyük Başarı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Satranç Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği tarafından ÇOMÜ ÖSEM tesislerinde “30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası” düzenlendi.
Haber Gündem 5 Eylül 2019 'te güncellendi. 145 defa okundu.


Açık ve 7-8 yaş olmak üzere 2 farklı kategoride düzenlenen Turnuvaya Çanakkale Belediye Spor satranç sporcuları da katıldı. 5 tur üzerinden oynanan turnuva çetin mücadelelere sahne oldu.

Kıran kırana geçen maçların ardından açık kategoride mücadele eden Çanakkale Belediyespor sporcularından Alguhan Kurular 2.’lik, Salih Oğulcan Çınar 3.’lük kupasını alırken, yine aynı kategoride Zeynep Özkan Bayanlar 2.’si oldu.

7-8 yaş kategorisinde ise, Çanakkale Belediyespor C Takım sporcusu İpek Birce Arslan 3.’lük kupasını ve Bayanlar 1.liğini elde ederken, Ela Özen 4.’lük madalyasını ve Bayanlar 2.’lik madalyasını kazandı. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org