Can Güner ve Enercin Uygun için Mevlit okutulacak

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber diğer Branşlar 6 Ocak 2020 'te güncellendi. 129 defa okundu.


Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele ederken devre arası kampı için Antalya’ya giderken Korkuteli ilçesinde kafileyi taşıyan otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu 2 sporcusunu kaybeden 21 sporcusu yaralanan Keşanspor’un geçirdiği kazanın 8.yılı yaşanıyor.

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşanspor kafilesinin geçirdiği bu talihsiz ve üzücü kazada hayatlarını kaybeden Can Çetinkaya ve Güner Yıldız’ı hiçbir zaman unutmadıklarını ve onları rahmet ve minnetle andıklarını belirterek “Bu iki sporcumuza Allah’tan rahmet dilerken ailelerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz. Can ve Güner’in Keşanspor forması altında talihsiz bir kaza sonucu yaşamlarını yitirmesi bizleri son derece üzmüştür. Bizim bundan sonraki yapabileceğimiz tek şey onları her zaman anmak ve unutmamaktır. Ayrıca yine Keşanspor’a futbolcu ve Antrenör olarak hizmet eden Enercin Uygun ağbimizin de 12.ölüm yıldönümü, kendisini de rahmet ve minnetle anıyor, ailesine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Bu vesileyle Can Çetinkaya, Güner Yıldız ve Enercin Uygun anısına, İki Şerefeli Çarşı Camii’nde bir mevlid-i şerif okutacağız.

Mevlide tüm Keşansporluları Can, Güner ve Enercin hocamızı anmak için bekliyoruz” şeklinde konuştu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org