Kapaklı Belediyesi, şehrin her türlü ihtiyacını gidermek için, çalışmalarını aralıksız sürüdürüyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Kapaklı genelinde 10 farklı alana kazandırdığı Basketbol sahalarının zeminlerinde akrilik zemin kaplama çalışmaları yapıyor.
Haber Kapaklı 29 Kasım 2017 'te güncellendi. 618 defa okundu.


''BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM''

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,                ''Kentimiz genelindeki parklarımızdaki basketbol sahalarımızın sayısını daha da çoğalttık ve 10 farklı alana sahalarımızı kazandırdık. Şimdi zeminlerde akrilik kaplama yaparak sahalarımızı daha modern bir görünüme kavuşturuyoruz" şeklinde konuştu.

 Gençlerin, çocukların boş vakitlerini değerlendirebileceği sosyal alanları ilçe genelinde açmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Mandalı, "Parklarımıza ve sahalarımıza birlikte sahip çıkalım'' dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org