Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımı Başkan Eşk
 

Tekirdağ’ın tek kadın futbol takımı olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ’ın tek kadın futbol takımı olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti. Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Bekir Ali Eren ve kulüp antrenörü Doktor Bekir Tutarlı’nın da bulunduğu ziyarette kadın futbol takımının durumu masaya yatırıldı.
Haber Süleymanpaşa 10 Ekim 2017 'te güncellendi. 433 defa okundu.


EŞKİNAT: “KIZLARIMIZI YALNIZ BIRAKMAYIP YÜRÜDÜKLERİ YOLDA YANLARINDA OLACAĞIZ”

Şu anda Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig’in mücadele eden ekibi azminden dolayı tebrik eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Bu mücadele sadece futbol ile şehri tanıtmak değil, kadınlarımızın imkansızlar içinde bile var oluşunu gösteren bir mücadeledir. Ben hepinizi tek tek kutluyorum. Aileleriniz başta olmak üzere size destek olan herkese teşekkür ediyorum. Süleymanpaşa Belediyesi olarak kızlarımızı yalnız bırakmayıp yürüdükleri yolda yanlarında olacağımızın sözünü veriyorum.” diye konuştu.

BAŞKAN EŞKİNAT’A FORMA SÜRPRİZİ

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımının ulaşım masraflarını karşılayıp malzeme desteği yapacağını ifade eden Başkan Eşkinat’ın sözleri kadın futbolcular tarafından uzun süre alkışlandı.

3 ayrı kategoride 50 lisanslı kadın futbolcusu bulunan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nün Başkanı Bekir Ali Eren, Başkan Eşkinat’a desteklerinden dolay teşekkür ederken “Ekrem Eşkinat” yazılı Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü formasını hediye etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org