"Kulübün borçlarını sıfıra indirmek için SMS kampanyasını başlatacağımız kulübümüze, gelir getirecek otopark yeri kazandırdığımız için ben suçluyum!!"

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Tekirdağspor Kulübü Başkanı Salih Canikli, son haftalarda gerek deplasmanda ve gerekse kendi sahasında alınan yenilgiler nedeniyle kendisine yöneltilen suçlayıcı eleştirilere karşı, sitemkar açıklamada bulundu.
Haber Süleymanpaşa 9 Mart 2018 'te güncellendi. 860 defa okundu.


'Kara mizah' üslubuyla duygularını dile getiren Başkan Canikli, yenilgilerden kendisini sorumlu tutan kesimlere hitaben, "Bir ay gibi çok uzun zamanda, bir kulübe daha ne kadar zarar verebilirim. Daha başka suçlarım da var ama beni idam etmeniz için, bu kadar suç yeter!!" ifadelerini kullandı.

Tekirdağspor Kulüp Başkanı Salih Canikli'nin Tekirdağspor Resmi İnternet Sitesi'nde yer alan açıklaması Şöyle:

"Tekirdağspor'un bu duruma düşmesinin tek suçlusu benim! Çünkü sezon öncesi transferleri ben yaptım. Futbolculara para vermedim. Devre arası giden futbolcuları ben gönderdim. Devre arası, İstanbulluları ben getirdim. Kamptaki futbolcular, benim yüzümden otelde rehin kaldılar!!

Birinci ve ikinci kongrede kimse başkanlığa aday olmadı ben oldum; ondan dolayı ben suçluyum. Devre arası başka kulüplerle ön sözleşme imzalayan dört futbolcuyu, İstanbul'a giderek tekrar kulübümüze kazandırdığım için yine ben suçluyum! İlk yarı futbolcu kardeşlerimizin toplam aldıkları paralardan yonetime gelir gelmez daha fazlasını ödediğim için ben suçluyum. Kulübün borçlarını sıfıra indirmek için SMS kampanyasını başlatacağımız kulübümüze, gelir getirecek otopark yeri kazandırdığımız için ben suçluyum!!

Yedi aydır geçilemeyen Barboros'taki futbolcu dinlenme tesislerine 15 günde geçirdiğimiz için ben suçluyum. Şimdiye kadar Tekirdağspor'a maddi manevi hizmet etmiş unutulmuş herkesi onore edip plaket verdiğimiz için ben suçluyum! Birlik ve dayanışma için bir yemek düzenlediğim ve Tekirdağ siyasetini, işadamlarını Tekirdağspor sevdalılarını bir araya getirmek istediğim ve birçok siyasinin geceye katılmamasından ben suçluyum!!

Bir aydır, işimi gücümü bırakıp gecemi gündüze katıp kendi cebimden para harcayarak çalışanların maaşlarını, deplasman otel paralarını, tesislerin yemek paralarını diğer sair giderlerini ödediğim için ben suçluyum! Ördeklidere'ye yeni kulüp binasını taşıdığım için ben suçluyum. Kulübün gelir ve giderlerinin muhasebe kaydını tutturduğum için ben suçluyum. Bir ay gibi çok uzun zamanda, bir kulübe daha ne kadar zarar verebilirim!

Daha başka suçlarımda var ama beni idam etmeniz için, bu kadar suç yeter!!! Hadi daha ne bekliyorsunuz?  Kurun idam sehpasını, asın bu Tekirdağspor başkanını, sizin de vicdanınız rahat etsin! Sırada o kadar çok, zor gününde Tekirdağspor'a sahip çıkacak birçok başkan adayları işadamları ve siyasiler var, sırada bekliyorlar!! Selamlar saygılar." 

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org