Spora ve sporcuya verilen desteklerin her zaman devam edeceğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı olan sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Spora ve sporcuya verilen desteklerin her zaman devam edeceğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı olan sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.
Haber Çerkezköy 9 Ocak 2018 'te güncellendi. 464 defa okundu.


SPORCULARIMIZIN BAŞARILARIYLA GURURLANIYORUZ

Çerkezköy Belediyesi olarak gençlerimizin spora olan ilgilerini artırmayı ve bu sayede çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kentimizde yaptığımız spor tesislerinin yanı sıra parklarımıza da spor alanları kazandırdık. Biz kentimizdeki spor alanlarının sayısını artırmaya ve başarılı olan sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.

Bu kapsamda sporcularımızın ulusal ve uluslararası alanlarda elde ettikleri başarılar bizi mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

ULUSAL VE ULUSLARARASI ALANLARDA DERECEYE GİREN SPORCULARA ALTIN VERİLDİ

Başkan Vahap Akay daha sonra, ulusal ve uluslararası şampiyonalarda çeşitli kategorilerde dereceye giren sporcularımızı ödüllendirdi. 10-12 Kasım 2017 tarihlerinde Edirne’de düzenlenen 19. Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda Yıldız Erkekler kategorisinde Balkan Şampiyonu olan Şampiyon Spor Kulübü sporcusu Alperen Ayaz 3 adet tam altın ile ödüllendirildi.

Taekwondo dalında 2017 Avrupa 3.’sü ve Milli Eğitim Bakanlığı 2017 Okullararası Taekwondo Şampiyonu olan Çerkezköy Güzel Spor Kulübü sporcusu Senanur Kepenek 4 adet tam altın ile ödüllendirilirken; 37 kiloda Türkiye 2’ncisi ve Kick Boks dalında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Erkekler Türkiye 3.’sü olan Çerkezköy Güzel Spor Kulübü sporcusu Canpolat Demirdöven 2 adet tam altın ile ödüllendirildi. Kick Boks dalında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Bayanlar Türkiye 3.’sü olan Çerkezköy Güzel Spor Kulübü sporcusu Arzu Güzel de 1 adet tam altın ile ödüllendirildi.

9-12 Kasım 2017 tarihlerinde Çerkezköy Belediyesi ev sahipliğinde yapılan Büyükler ve Veteranlar Türkiye Karate Şampiyonası’nda +84 kiloda Kumite dalında şampiyon olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Alperen Doğan 3 adet tam altın ile ödüllendirildi. Aynı şampiyonada 75 kilo Kumite dalında Türkiye 3’üncüsü olan Hakkı Özbay 2 adet tam altın; 35-40 yaş Kata dalında Türkiye 2’ncisi olan Murat Kıroğlu 2 adet tam altın; ve Büyük Erkekler Kata dalında Türkiye 3.’sü olan Sabri Kıroğlu da 2 adet tam altın ile ödüllendirildi.

11-14 Ağustos 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan Minikler Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olan Alperen Ayaz 2 adet tam altın; Türkiye 1.’si olan Zeynep Hasret Yılmaz 2 adet tam altın; Türkiye 2.’si olan Sudenaz Kaya 1 tam altın; Türkiye 3.’sü olan Sıla Ece Erol 1 tam altın; Türkiye 9.’su olan Mecitcan Doğan da 1 yarım altın ile ödüllendirildi.

Ziyaret sonunda başarılı sporcularla ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan  Akay, sporcularn başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org