Badminton Küçük Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları, 6 Mart 2018 tarihinde Çorlu Spor Salonunda yapıldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Badminton Küçük Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları, 6 Mart 2018 tarihinde Çorlu Spor Salonunda yapıldı. Karşılaşmalarda, Küçük Erkeklerde 15 ve Küçük Kızlarda 20 sporcu yer aldı.
Haber diğer Branşlar 7 Mart 2018 'te güncellendi. 788 defa okundu.


Müsabakalar sonunda, Küçük Erkekler sıralamasında 1.liği Çorlu Furtuni İshak Pinhas Ortaokulu, 2.liği Çerkezköy Veliköy Belediyesi Ortaokulu, 3.lüğü Çerkezköy Uğur Okulları  aldı.

Küçük Kızlar kategorisinde ise 1.liği Çorlu Şahinler Ortaokulu alırken, Tekirdağ Şehit Mehmet Şengül Ortaokulu 2, Çerkezköy Gülerçin Koleji 3.cü ve Çerkezköy Uğur Okulları 4.cü olma başarısını gösterdi.

Düzenlenen törende, dereceye giren sporcuların madalya ve kupaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Hüseyin Mert, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü memurlarından İbrahim Yüksel, Beden Eğitimi öğretmenleri ve yetkililerce verildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org