Ayaz Kardeşler İspanya’da Altın Madalya Hedefliyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübünün Türkiye şampiyonu Milli sporcu kardeşleri ve Çerkezköy’ün gururları Samet Ayaz ve Alperen Ayaz İspanya’nın Marine D’Or kentide Avrupa Taekwondo Birliği (TE) tarafından organize edilen Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 4-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Avrupa şampiyonasında madalya için mücadele edecekler. Ayaz kardeşler şampiyonada hedeflerinin ise altın madalya olduğunu kaydetti.
Haber Çerkezköy 2 Ekim 2019 'te güncellendi. 259 defa okundu.


4-6 Ekim 2019 tarihleri arasında, İspanya'nın Marine D'Or kentinde düzenlenecek “Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası”n da  Alperen Ayaz 53 kiloda Samet Ayaz 73 kilo yıldızlarda ülkemizi temsil edecek. Samet ve Alperen Ayaz hedeflerinin altın madalya olduğunu belirttiler. Samet Ayaz genç erkekle kategorisinde 73 kiloda Alperen Ayaz’da Yıldız erkekler kategorisinde 53 kiloda mücadele edecek. Şampiyon sporcu kardeşler Samet ve Alperen Ayaz, “Ülkemizi ispanya’daki Avrupa şampiyonasında  iyi şekilde temsil ederek ülkemize altın madalya ile dönmeği hedefliyoruz.”dediler.

BAŞARILI OLACAKLARINA İNANCIM TAM

Samet Ayaz ve Alperen Ayaz’ın babası Milli Antrenör şampiyon Spor Kulübü Antrenörü Vural Ayaz’da, “Çocuklarım ile gururu duyuyorum.ikide bu güne kadar  kilolarında defalarca derece yaparak Türkiye şampiyonu oldular. Avrupa Taekwondo Birliği (TE) tarafından organize edilen Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 4-6 Ekim 2019 tarihleri arasında İspanya'nın Marine D’Or kentinde düzenlenecek. Avrupa şampiyonasında da Milli forma altında başarılı olacaklarına ve iki oğlumda kilolarında derece yaparak madalya kazanacaklarına inancım tam. Ayrıca Milli takımda yer alan her kategorideki sporcularımızın da başarılı olacaklarına inanıyorum. Milli takımımızda yer alan her kategorideki sporcularımıza ve  Milli takım antrenörlerimize  Avrupa şampiyonasında üstün başarılar diliyorum” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org