Gençlik ve Spor Bakanlığı‘nın 81 ilde tüm Amatör Spor Kulüplerine 9-15 Ekim 2017 Amatör Spor Haftası kapsamında spor malzemesi dağıtım töreni, ilimizde Merkez Gençlik Merkezimizde gerçekleştirildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 81 ilde tüm Amatör Spor Kulüplerine 9-15 Ekim 2017 Amatör Spor Haftası kapsamında spor malzemesi dağıtım töreni, ilimizde Merkez Gençlik Merkezimizde gerçekleştirildi. Düzenlenen tören Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir Kardaş'ın açılış konuşması ile başladı. Kardaş ''İl Müdürlüğümüzün amatör spor kulüplerinin gelişmesi hakkında sporu yaymak, yaygınlaştırmak ve başarılı olan sporcularımızı İl Müdürlüğümüzce amatör Spor kulüplerinin artırılarak buralarda ulusal dereceler alacak sporcular haline getirilmesi açısından çalışmalara devam edilmektedir.
Haber Süleymanpaşa 17 Ekim 2017 'te güncellendi. 443 defa okundu.


Bu konuda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığımızın destekleriyle bizler, sizlerle beraber ilimizden de milli ve başarılı sporcuların gelişmesinde bu başarıya İnşallah ulaşacağız. Bu bağlamda, hep beraber törene katılarak katılım gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum''şeklinde konuştu.

Ardından Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Kaya söz aldı. Kaya,''Spor Bakanlığımız güzel bir düşünce ile yola çıkarak amatör spor kulüplerine spor malzemesi dağıtımına başladı. Sizlerin İhtiyaçlarına yetmeyebilir ama bugün az miktarda olabilir ama gelecekte daha iyi olacağına inanıyorum,çalışmalar devam ediyor'' dedi.

Tekirdağ Vali Yardımcısı Sayın Lütfullah Gürsoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir Kardaş, Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap, İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Adnan Kuzu,Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Kaya,Tekirdağ Futbol İl Temsilcisi Zafer Ögatlar, spor  başarılar dilediler. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org