Tekirdağ Okul Sporları Aerobik Jimnastik Minik ve Küçük kategorilerinde yarışmalar 27 Şubat 2018 tarihinde, 19 sporcunun katılımı ile Çorlu Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Okul Sporları Aerobik Jimnastik Minik ve Küçük kategorilerinde yarışmalar 27 Şubat 2018 tarihinde, 19 sporcunun katılımı ile Çorlu Spor Salonunda gerçekleştirildi.
Haber diğer Branşlar 2 Mart 2018 'te güncellendi. 775 defa okundu.


Yarışma programında Minikler A kategorisi Tek Bayanlar yarışması, Aerobik Jimnastik branşı uygalayan sporcuların gösterileri, Küçükler kategorisi Tek Bayanlar yarışması, aerobik jimnastik branşını uygulayan sporcuların gösterileri yer aldı.

Yarışma öncesi gerçekleştirilen seromonide, Ulu Önder Atatürk ve ebediyete intikal etmiş cimnastikçilerin anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Cimnastikçilerin kıyasıya yarıştıkları yarışmaların ardından gerçekleştirilen ödül töreninde sporcuların kupa ve madalyaları Çorlu Gençlik Spor İlçe Müdürü Feridun Demirel, beden eğitimi öğretmenleri ve diğer yetkililerce verildi.

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

1-İrem Kula/Ergene Marmaracık Ortaokulu

2-Defne Nehir Özoğuz/Özel Bahçeşehir Ortaokulu

3-İpek Başbuğoğlu/Özel Bahçeşehir Ortaokulu

4-Y. Aynisah Ateş/Furtuni İsak ve Pinhas Ortaokulu

5-Berru Kurtuluş/Özel Benek Koleji

6-Dilara Tuzcu/Özel Çorlu Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

7-Elif Darcan/Özel Çizgi Koleji

MİNİKLER-A KATEGORİSİ

1-Defne Adalan/Ergene Vadisi İlkokulu

2-Asu Hayal Şen/Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu

3-Kumsal Çelik/Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu

4-Elif Asya Tabak/Özel Aka Koleji

5-Selin Güven/Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org