8 Kasım Lüleburgaz’ın düşman işgalinden kurtuluşu kapsamında düzenlenen “8 Kasım Kurtuluş Spor Şenliği” başladı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

8 Kasım Lüleburgaz’ın düşman işgalinden kurtuluşu kapsamında düzenlenen “8 Kasım Kurtuluş Spor Şenliği” başladı.
Haber diğer Branşlar 3 Kasım 2017 'te güncellendi. 513 defa okundu.


Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Lüleburgaz Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen “8 Kasım Kurtuluş Spor Şenliği” başladı.

Çarşamba günü, saat 10:00’da Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunda atletizm müsabakalarıyla başlayan Spor Şenliği, ardından masa tenisi maçlarıyla devam etti.

Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Erdem yaptığı açıklamada, bir hafta boyunca sürecek spor etkinliklerine 800 sporcu katılacağını söyledi.

Spor Şenliğinin Atletizm, masa tenisi, voleybol, basketbol, dart, judo gibi altı branşta gerçekleştirileceğini belirten Erdem, "Ortaokul Yıldız, Genç ve Lise kategorilerinde düzenlenen 8 Kasım Kurtuluş Spor Şenliğimiz başladı. Okul sporları çerçevesinde düzenlenen şenlikte, hafta boyunca altı branşta yarışmalar düzenlenecek.

Spor Şenliği, okul öncesi müsabakalara hem hazırlık olması hem de ilk defa oluşturduğumuz İlçe Tertip Komitesi tarafından önem taşıyor. Oluşturduğumuz İlçe Tertip Komitesi sayesinde fikstürlerimizi bağımsız yapıyoruz. Bu da takımlara ve sporculara büyük bir kolaylık sağlıyor" dedi.

Erdem, 8 Kasım Kurtuluş Spor Şenliği’nin 8 Kasım’da düzenlenecek ödül töreni ile sona ereceğini de sözlerine ekledi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org