Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen 2. Lig Basketbol Müsabakaları, 11 Aralık tarihinde Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde başladı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen 2. Lig Basketbol Müsabakaları, 11 Aralık tarihinde Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde başladı.
Haber Süleymanpaşa 13 Aralık 2017 'te güncellendi. 752 defa okundu.


NKÜ Spor Kompleksinde gerçekleştirilen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 2. Lig Basketbol Müsabakaları, Üniversitenin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz’ın katıldığı tören ile başladı.

Müsabakaların açılış töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, öğrencilerinin bilimsel ve sportif anlamda yeteneklerini keşfedecekleri alanlar oluştururlarsa mutlaka ilerleyen dönemde ülkemizin geleceği için oldukça önemli gelişmelere olanak sağlanacağını düşündüğünü söyledi.

Bu sebeple, öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesi için ellerindenden gelen gayreti sarfettiklerinie işaret eden Yılmaz, "Geçen hafta Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak 2. Lig Futbol Müsabakalarına ev sahipliği yapmış, takımımızın şampiyon olmasının gururunu yaşamıştık. Bu hafta da 2. Lig Basketbol Müsabakalarına ev sahipliği yapıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Üniversitemiz Spor Kompleksinde gerçekleştirilen müsabakalarda, Namık Kemal Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi olmak üzere 7 üniversiteden Erkek ve Bayan, toplam 10 takım mücadele ediyor.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org